FOLIA W PŁYNIE 1 litr FOLIA W PŁYNIE 1 litr
Producent: BOWIT
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
FOLIA W PŁYNIE 5 litrów FOLIA W PŁYNIE 5 litrów
Producent: BOWIT
Cena: 125,00 zł
szt.
zobacz więcej
FOLIA W PŁYNIE DWUSKŁADNIKOWA 12KG FOLIA W PŁYNIE DWUSKŁADNIKOWA 12KG
Producent: Barwa Sam
Cena: 130,00 zł
szt.
zobacz więcej

Folie w płynie – nowoczesna ochrona, osłona i izolacja

Folie mają bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadają się do pełnienia funkcji osłonowych i ochronnych, ale też skutecznie izolują przed wilgocią. Są wykorzystywane do zabezpieczania fundamentów i konstrukcji dachowych, do uszczelniania połączeń papy, a także do wykonywania wewnętrznych izolacji w łazienkach czy kuchniach. Podobnie jak impregnaty do betonu doskonale zabezpieczają powierzchnię.

Alternatywą dla tradycyjnych produktów w arkuszach są znacznie nowocześniejsze i prostsze w aplikacji folie w płynie. W przeciwieństwie do tradycyjnych nie wymagają docinania, nie ulegają przedarciu czy przecięciu, a po naniesieniu na powierzchnię tworzą szczelną warstwę. Stanowią one mieszaninę tworzywa i nośnika – dlatego też są nazywane foliami w płynie dwuskładnikowymi. Po nałożeniu substancji na powierzchnię – nośnik odparowuje. W efekcie tworzy się sucha, spójna warstwa o wysokiej elastyczności i właściwościach hydroizolacyjnych.

Folie Bowit – skuteczna ochrona przed wilgocią

W przygotowanym asortymencie mamy folie w płynie dwuskładnikowe marki Bowit. Preparaty naszej firmowej marki wyróżniają się jedną z największych wydajności na rynku. Mogą być stosowane jako środek przeciwwilgociowy przeznaczony do wykonywania powłok uszczelniających w łazienkach, natryskach, pralniach, piwnicach i tarasach. Zaletą folii w płynie jest doskonałe przyleganie do różnych powierzchni, począwszy od betonu, pustaków i tynków cementowo-wapiennych, po ceramikę, drewno i wykładziny syntetyczne. Co najważniejsze – zapewniają one skuteczną ochronę przed wilgocią już po nałożeniu jednej warstwy. W celu zwiększenia poziomu izolacji preparat może być naniesiony w postaci dwóch warstw.

Inni Klienci kupili również
FOLIA W PŁYNIE DWUSKŁADNIKOWA 12KG
FOLIA W PŁYNIE DWUSKŁADNIKOWA 12KG
130,00 zł
szt.
FOLIA W PŁYNIE 1 litr
FOLIA W PŁYNIE 1 litr
30,00 zł
szt.
FOLIA W PŁYNIE 5 litrów
FOLIA W PŁYNIE 5 litrów
125,00 zł
szt.

kostka

Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
SARSIL H -14/R - 1 kg
SARSIL H -14/R - 1 kg
28,00 zł
szt.
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
7,30 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl