Akcesoria do kotłów i pieców

Jednym z problemów, z jakim borykają się właściciele kominków i pieców na paliwo stałe, jest gromadzenie się sadzy w przewodzie kominowym. Ich nadmiar nie tylko zwęża światło komina i pogarsza wentylację oraz odprowadzanie spalin. Sadze są też niebezpieczne, ponieważ łatwo mogę ulegać samozapłonowi. Systematyczne czyszczenie komina, a także kominka i pieca może zapobiec niespodziewanym wypadkom. Do wykonania tego zadania nie zawsze jest potrzeby specjalista. Dzięki nowoczesnym preparatom do wypalania sadzy z przewodów kominowych i pieców można przeprowadzić te czynności we własnym zakresie.

Katalizatory i smarowidła do pieców

W naszym asortymencie znalazła się grupa produktów przeznaczonych do czyszczenia kominów i pieców centralnego ogrzewania. W tej kategorii proponujemy między innymi sprawdzone środki pomocne w usuwaniu sadzy z przewodów kominowych. Preparaty Spalsadz powodują wypalanie sadzy w wysokiej temperaturze. Dzięki temu komin pozostaje czysty i drożny, a jednocześnie jest bezpieczniejszy. Wypalanie sadzy wydłuża też żywotność przewodów kominowych oraz obniża zapylenie i emisję SO2 podczas korzystania z kominków lub pieców.

W ofercie znajdziecie Państwo również płynny smar przeznaczony do pieców z podajnikiem ślimakowym. Poza czyszczeniem i konserwacją urządzenia preparat zmniejsza również hałas podczas pracy podajnika i korzystnie wpływa na poziom zużycia energii.

Nowości
Sarsil FX 0,5L
Sarsil FX 0,5L
45,00 zł
szt.
Sarsil FX 1L
Sarsil FX 1L
75,00 zł
szt.
Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
SARSIL H -14/R - 1 kg
SARSIL H -14/R - 1 kg
23,00 zł
szt.
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
6,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl