O Nas

Chemia budowlana sklep – o nas

Firma Bowit rozpoczęła działalność w 1999 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera rynku w segmencie preparatów silikonowych. Zawsze inspirowaliśmy się zasadą, że sposobem na sukces jest ciągłe wzbogacanie oferty produktowej. W ten sposób w 2008 roku zostaliśmy producentem środków gruntujących, których przykładem może być Super Grunt Bowit. Szukaliśmy również nowych kanałów dystrybucji, skutkiem czego było uruchomienie w 2012 roku pierwszego sklepu. Tym samym zdobyliśmy kolejne doświadczenia, a jednocześnie rozszerzyliśmy obszar naszej działalności.

Sklep internetowy okazał się skutecznym narzędziem sprzedaży produktów własnych oraz firm takich jak Silikony Polskie, która jest właścicielem marki czy Sarsil. Cena niemal każdego artykułu – najniższa w całej Sieci – to atut, który przysporzył nam rzeszę zadowolonych klientów. Ich satysfakcja jest dla nas sprawą najważniejszą. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Polskie produkty zgodne z normami jakości

Dzięki profesjonalizmowi naszych konsultantów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, zakupy w naszym sklepie internetowym są łatwe, a nawigowanie po nim niemal intuicyjne. Mogą o tym świadczyć pozostawione na naszych stronach pozytywne opinie Klientów.

Oferowane przez nasz sklep internetowy preparaty silikonowe, chemia budowlana, różnego rodzaju barwniki do betonu, farby i emulsje silikonowe, kleje oraz impregnaty do drewna pochodzą od najlepszych producentów krajowych. Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły spełniają wymagane normy jakościowe.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, adresu e-mail lub telefonicznie pod numerem 501 186 220.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Silikonowe.com.pl

Nowości
BOSIL - KAMIEŃ 10L
BOSIL - KAMIEŃ 10L
225,00 zł
szt.
BOSIL - KAMIEŃ 5L
BOSIL - KAMIEŃ 5L
120,00 zł
szt.
BOSIL - KAMIEŃ 1L
BOSIL - KAMIEŃ 1L
25,00 zł
szt.
BOSIL - BRUK 10L
BOSIL - BRUK 10L
235,00 zł
szt.
BOSIL - BRUK 5L
BOSIL - BRUK 5L
125,00 zł
szt.
BOSIL - BRUK 1L
BOSIL - BRUK 1L
26,00 zł
szt.
DOMIESZKA DO MUROWANIA I TYNKOWANIA  LATEM 10L
DOMIESZKA DO MUROWANIA I TYNKOWANIA LATEM 10L
34,00 zł
szt.
DOMIESZKA DO MUROWANIA I TYNKOWANIA  LATEM 5L
DOMIESZKA DO MUROWANIA I TYNKOWANIA LATEM 5L
18,00 zł
kg
Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
SARSIL H -14/R - 1 kg
SARSIL H -14/R - 1 kg
23,00 zł
szt.
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
6,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl