O Nas

Chemia budowlana sklep – o nas

Firma Bowit rozpoczęła działalność w 1999 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera rynku w segmencie preparatów silikonowych. Zawsze inspirowaliśmy się zasadą, że sposobem na sukces jest ciągłe wzbogacanie oferty produktowej. W ten sposób w 2008 roku zostaliśmy producentem środków gruntujących, których przykładem może być Super Grunt Bowit. Szukaliśmy również nowych kanałów dystrybucji, skutkiem czego było uruchomienie w 2012 roku pierwszego sklepu. Tym samym zdobyliśmy kolejne doświadczenia, a jednocześnie rozszerzyliśmy obszar naszej działalności.

Sklep internetowy okazał się skutecznym narzędziem sprzedaży produktów własnych oraz firm takich jak Silikony Polskie, która jest właścicielem marki czy Sarsil. Cena niemal każdego artykułu – najniższa w całej Sieci – to atut, który przysporzył nam rzeszę zadowolonych klientów. Ich satysfakcja jest dla nas sprawą najważniejszą. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Polskie produkty zgodne z normami jakości

Dzięki profesjonalizmowi naszych konsultantów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, zakupy w naszym sklepie internetowym są łatwe, a nawigowanie po nim niemal intuicyjne. Mogą o tym świadczyć pozostawione na naszych stronach pozytywne opinie Klientów.

Oferowane przez nasz sklep internetowy preparaty silikonowe, chemia budowlana, różnego rodzaju barwniki do betonu, farby i emulsje silikonowe, kleje oraz impregnaty do drewna pochodzą od najlepszych producentów krajowych. Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły spełniają wymagane normy jakościowe.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, adresu e-mail lub telefonicznie pod numerem 501 186 220.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Silikonowe.com.pl

kostka

Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
SARSIL H -14/R - 1 kg
SARSIL H -14/R - 1 kg

28,00 zł

szt.
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg

9,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl