POLASTOSIL AC-4A - 300 ml

POLASTOSIL AC-4A - 300 ml
POLASTOSIL AC-4A - 300 ml

Kauczuk silikonowy do spoinowania, uszczelniania i klejenia

Polastosil® AC-4A wykazuje bardzo dobrą przyczepność do szkła, ceramiki, emalii, betonu, aluminium i większości tworzyw sztucznych. Sieciuje pod wpływem wilgoci (2mm/24h) do trwale elastycznej gumy. Po usieciowaniu jest fizjologicznie obojętny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 50,00 zł
szt.

Kleje silikonowe

Kleje silikonowe, dzięki swoim specjalnym właściwościom, są cenione w wielu dziedzinach produkcji i usług. Zaliczają się do nich: elektronika, elektrotechnika, przemysł budowy maszyn, produkcja przedmiotów ozdobnych i zabawek, budownictwo i dekoracja wnętrz, motoryzacja oraz wiele innych. Najcenniejszą zaletą klejów silikonowych jest ich doskonała przyczepność do podłoża. Wiążą się również z powierzchniami lakierowanymi, ceramiką i szkłem oraz aluminium bez potrzeby stosowania dodatkowych środków gruntujących. Po utrwaleniu w powietrzu kleje silikonowe stają się bardzo elastyczne. Dzięki temu sprawdzają się przy spajaniu tworzyw sztucznych. Sprężyste połączenia doskonale znoszą naprężenia statyczne i dynamiczne. W związku z tym mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie spoina jest narażona na wibracje.

Kleje w ofercie sklepu

Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży preparatów na bazie silikonu. Obok takich produktów jak farby elewacyjne czy impregnaty oferujemy niezawodny klej silikonowy Polastosil® AC-4A. Doceniany przez użytkowników produkt firmy Silikony Polskie jest przeznaczony do łączenia szkła, ceramiki, emalii, betonu, aluminium i większości tworzyw sztucznych. Klej jest również polecany do uszczelniania i łączenia form, które zostały wykonane z kauczuków silikonowych typu POLASTOSIL® i GUMOSIL®. Jednym z zastosowań kleju silikonowego jest tworzenie powłoki antyplozyjnej aparatów szklanych w przemyśle chemicznym. Preparat ma atest PZH.

kostka

Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
SARSIL H -14/R - 1 kg
SARSIL H -14/R - 1 kg

28,00 zł

szt.
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg

9,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl