IMPREGNAT do drewna,więźby dachowej KONCENTRAT 1:9, BEZBARWNY 1L

Cena: 19,00 zł 19.00 PLN
Dostępność: duża ilość
/
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3 (Ilość ocen: >0)
Producent: -
Kod produktu: DB1

Opis

SUPER IMPREGNAT Wood Protector - impregnat do drewna konstrukcyjnego, więźby dachowej

Koncentrat 1:9 

  • Impregnat ODPORNY NA WYMYWANIE,
  • przeciw GRZYBOM/GLONOM/INSEKTOM,
  • zabezpiecza przed sinizną

DOSTĘPNY W 3 KOLORACH:

1. BEZBARWNY

2. BRĄZOWY

3. ZIELONY

Przeznaczenie

Do wgłębnej i powierzchniowej (kapiel, malowanie i natrysk) impregnacji drewna montowanego pod zadaszeniem, jak i narażonego na wymywanieprzeciw grzybom powodującym głęboki rozkład drewna, glonom oraz insektom, a podczas suszenia zabezpiecza także przed sinizną.

Sposób użycia

Przygotować roztwór 10% (5 kg środka rozpuścić w 45 l wody). Nanieść na powierzchnię drewna poprzez (1-2-krotne) malowanie lub natrysk, bardzo poręczne jest zastosowanie spryskiwacza ogrodowego. Wilgotność drewna nie powinna być wyższa niż 28%.

Chronić przed deszczem przez 48 godzin po zabiegu impregnacji. Roztwór roboczy pozostawiony w zbiorniku impregnacyjnym wymieszać ok. 5 min przed każdym kolejnym użyciem.

Zużycie

- 80 g/m2 powierzchni drewna niezadaszonego.

- 60 g/m2 powierzchni drewna zadaszonego.

Barwienie

Dostępny jest jako impregnat bezbarwny lub w kolorze zielonym i brązowym, na takie kolory barwi drewno, zachowując jego fakturę. Barwnik jest tylko wskaźnikiem ułatwiającym malowanie i może ulec wypłukaniu, natomiast impregnat jest niewymywalny.

Skład

Triazole, aminy, propikonazol.

Właściwości fizykochemiczne

Postać - ciecz o barwie wg specyfikacji (bezbarwny, brązowy, zielony).pH (20% roztwór) - 7 - 7,5.Gęstość - 1,005 g/cm3.

Warunki BHP

R36/38 Działa drażniąco na oczy i skórę.R52/53 Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się, niekorzystne zmiany w środowisku wodnym.R43 Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą.S2 Chronić przed dziećmi.S23 Nie wdychać pary/rozpylonej cieczy.S26 Zanieczyszczone oczy natychmiast przemyć dużą ilością wodyi zasięgnąć porady lekarza.S37 Nosić odpowiednie rękawice ochronne.S46 W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza - pokazać opakowanie lub etykietę.S51 Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.S56 Zużyty produkt oraz opakowanie dostarczyć na składowisko odpadów niebezpiecznych.Zawiera propikonazol.Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Przechowywanie i transport

Przechowywać w suchych, wentylowanych pomieszczeniach, z dala od środków spożywczych i pasz, w miejscach niedostępnych dla dzieci.W transporcie zabezpieczyć przed przesuwaniem się, uszkodzeniem lub zniszczeniem. Nie dopuścić do skażenia gruntów i cieków wodnych.

Szczegółowe informacje dotyczące identyfikacji zagrożeń i pierwszej pomocy zawarte są w Karcie Charakterystyki Niebezpiecznego Preparatu.

Termin ważności

3 lata od daty produkcji.

Atesty

Pozwolenie nr 3207/07 na obrót produktem biobójczym.

Posiada Krajową Deklarację Zgodności nr D5/2009 z dnia 01.06.2009r. , która spełnia wymagania określone w Aprobacie Technicznej ITB nr AT-15-6373/2004 + Aneks 1 ważnej do 31.05.2009 r.

 

kostka

Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
SARSIL H -14/R - 1 kg
SARSIL H -14/R - 1 kg

28,00 zł

szt.
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg
Spalsadz do sadzy kominków pieca 1kg

9,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl